Perfectly styled Forms with Contact Form 7 Plugin

We styled the Elements of the super awesome Contactform-7 Plugin. Create multiple forms with all kinds of fields with just a few clicks. The forms get perfectly styled within our Premium Theme.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Zakład Produkcji Opakowań Jan Legeń z siedzibą 59-400 Jawor ul. Limanowskiego 33f.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Zakład Produkcji Opakowań Jan Legeń z siedzibą 59-400 Jawor ul. Limanowskiego 33f.

* Pole obowiązkowe